AutoTaurage.lt
LTEnglish version of the siteРусская версия сайтаБелорусская версия сайтаPolska wersja strony internetowejCZ
Prisijungimas Prisiminti? Registracija
Viso skelbimų: 553

Apklausa

Kaip išspręsti automobilių eilės Tauragės Tech. Apžiūrų Centre problemą?
Problemos nėra. Viskas yra gerai.
Reikia dar vieno TAC.
Reikia leisti atlikti tech. apžiūrą ir specializuotiems autoservisams.

Projekto www.autoTaurage.lt idėja

Šį interneto puslapį sukūrėme siekdami padėti automobilių pirkėjams įsigyti pageidaujamą transporto priemonę, pardavėjams ir juos aptarnaujantiems žmonėms ar įmonėms vystyti savo verslą Tauragėje ir už jos ribų.
    Šioje svetainėje automobilių pirkėjai gali rasti norimą transprto priemonę Tauragėje ar kituose miestuose, taip pat rasti pardavimo aikšteles, autodalių parduotuves, laužynus, įvairaus profilio auto remonto dirbtuves, draudimo skyrius, viešbučius, maitinimo įstaigas, auto transportavimo paslaugas teikiančių įmonių ar asmenų kontaktinius duomenis.
    Automobilių pardavėjai čia gali NEMOKAMAI įkelti skelbimus apie parduodamus automobilius, kitas transporto priemones. Automobilių dalių parduotuvės, laužynai, autoservisai, automobilius importuojančios ar panašia veikla užsiimančios įmonės už nedidelį mokestį gali tapti tinklapio "Partneriu" arba "Parneriu Plius" ir susikurti savo "Skelbimų zoną" tinklalapio www.autoTaurage.lt bazėje. Apie Partnerių privalumus galite pasiskaityti užsiregistavę mūsų svetainėje ir paspaudę laukelį "Skelbimų zona".
    Jeigu Jūsų verslas yra giminingas automobilių verslui ir informacijos apie Jus nėra svetainėje AutoTaurage.lt, nepraleiskite progos pranešti apie save visiems. Tai NEMOKAMA paslauga ir visai nebūtina būti ar vystyti verslą Tauragėje. Čia užteks vietos visiems. Duomenis apie save galite siūsti mums el. paštu: . Mums reikėtų: įmonės pavadinimo (jeigu toks yra), adreso (jeigu norite tai paskelbti), telefono numerio ir veiklos apibudinimo. Už šią paslaugą būtų malonu, kad visi mes pasistengtume populiarinti svetainę, o kartu ir mus pačius ir ne tik Lietuvoje. Jeigu turite savo internetinę svetainę, galite ją papuošti mūsų baneriuku, kurį galite išsirinkti užėję čia. Internetinės svetainės taip pat gali pas save įsikelti interaktyvią autoTaurage.lt reklamėlę - "Infobloką". Naujienų portalai ar skelbimų svetainės gali NEMOKAMAI naudotis mūsų svetainės RSS srautu, kuris išskirstytas pagal transporto priemonių rūšis ir kalbas.
    Kadangi Tauragėje automobilių pirkėjai ne tik lietuviai, puslapis yra pateiktas keliomis kalbomis. Žmonės, norintys įsigyti ar susitaisyti automobilį, ieškantys atsarginių dalių ar informacijos kur galima pernakvoti, užsuka į šį tinklalapį ir čia randa reikiamą informaciją apie Jus pačius. Ir tada visi atvyks čia, o po to Maskva persikels į Vasiukus...(žinoma, juokauju). Iš tikrųjų mes norime pateikti kuo daugiau informacijos besidomintiems automobiliais ir jų aptarnavimu. Siekiame, kad šis puslapis būtų maksimaliai paprastas, suprantamas ir informatyvus. Nenorime "chaltūros". Internete puslapių yra milijonai, bet gerų - ne tiek ir daug.
    Suprantama, kad už protingą mokestį šiame puslapyje įmonės gali reklamuotis. Galvojantys apie reklamą puslapyje, siūlome pasiskaityti nuorodą "Reklama" ir kreiptis el. paštu:

      Dėkojame už dėmesį ir tikimės malonaus bendradarbiavimo. :)

AutoTaurage.lt lankytojai

Apie projektą  |  Taisyklės  |  Forumas  |  Partneriai  |  Draugai  |  Reklama  |  Infoblokas  |  Kontaktai
2009-2019 © Visos teisės priklauso "autoTaurage.lt" AutoTaurage.lt - RSS šaltinis