UAB „AUTOTAURAGĖ“ atostovai Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominiame forume

UAB „AUTOTAURAGĖ“ atostovai Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominiame forume

Šių metų kovo 2-5 dienomis Almatoje vyko pirmasis ekonomikos forumas „Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo plėtra“, kurio metu tikimasi pritraukti investicijų į Lietuvą.

Dalyvauti ekonomikos forume „Lietuvos regionų ir Kazachstano ekonominio bendradarbiavimo plėtra“ pakviestos visos Lietuvos savivaldybės. Atstovauti Tauragės regiono verslininkų vyko ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai Modestas Petraitis ir Sigitas Mičiulis. Formume dalyvavo UAB AUTOTAURAGĖ direktorius Aidas Gaudiešius.

Keturias dienas vykusiame forume, savivaldybių ir verslo atstovai turėjo galimybę susipažinti su įgaliotuoju ambasadoriumi Kazachstane J.E. Gintautu Vasiuliu. Pranešimus skaitė Lietuvos ambasados komercijos ir transporto atašė. Forumo metu Tauragės rajono savivaldybės ir UAB “AUTOTAURAGĖ” atstovai užmezgė vertingų ryšių su verslininkų asociacijos nariais Kazachstane, susipažino su kitų Lietuvos savivaldybių atstovais.

Trečiadienį, kovo 4 dieną, Tauragės rajono savivaldybės ir UAB “AUTOTAURAGĖ” atstovai dalyvavo konferencijoje, kurios metu visi Lietuvos atstovai turėjo galimybę pateikti savo prisistatymus bei susitikti su tikslinio verslo atstovais. UAB “AUTOTAURAGĖ” vadovas gavo išskirtinę galimybę susitikti su didžiausio automobilių prekybininko “ASTER” vadovybe. Susitikimo metu abi šalys aptarė automobilių rinkos situaciją, pasidalino įžvalgomis ir planais.

UAB “AUTOTAURAGĖ” direktorius Aidas Gaudiešius džiaugiasi, kad užsimezgusios naujos pažintys aktyviai domisi Tauragėje esančių automobilių pasiūla.

Tikimasi, jog netolimoje ateityje naujos pažintys taps verslo partneriais, padėsiančiais kurti sėkmingas idėjas, gerinančias Tauragės ekonominę situaciją bendrais naujais projektais ir užduotimis.