AutoTaurage.lt
LTEnglish version of the siteРусская версия сайтаБелорусская версия сайтаPolska wersja strony internetowejCZ
Prisijungimas Prisiminti? Registracija
Viso skelbimų: 553

Apklausa

Kaip išspręsti automobilių eilės Tauragės Tech. Apžiūrų Centre problemą?
Problemos nėra. Viskas yra gerai.
Reikia dar vieno TAC.
Reikia leisti atlikti tech. apžiūrą ir specializuotiems autoservisams.

Ieškantiems auto dalių

Ar tiesa, jog ieškote automobilio dalių kėbului? Užsukę Autodoc.lt susidursite su ypač paprasta procedūra, kuri padės lengvai išsirinkti kokybišką automobilio dalį. Pirmiausia, viskas priklauso nuo jūsų - galėsite išsirinkti savo automobilio markę, pavyzdžiui Alfa Romeo, Audi, BMW, Chrysler, Dodge, Fiat, Ford, Honda, Jaguar, Lancia, Mazda, Mercedes Benz, Opel, Nissan, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Suzuki, Toyota, Volvo, VW, Hyundai, Kia, Ferrari, Lamborghini, Cadillac, Lexus, Jeep, Smart, Mini, Land Rover ir daugelį kitų markių. Vos tik tai padarę, galėsite pasirinkti savo automobilio modelį. Pavyzdžiui, pasirinkus markę Alfa Romeo, galėsite rinktis iš šių modelių: 156, 147, Spider, 159, 146, 166, 145, GT, GTV, Brera, 155, 164, Alfetta, Giulia, Giulietta, Montreal, Alfasud, SZ, Arna, Mito ir taip toliau.

Taigi, jūs jau pasirinkote markę, modelį ir automobilio tipą. Dabar - atėjo metas išsirinkti tinkamas kėbulo dalis, kurių ieškote. Ar tai automobilio radiatoriaus grotelės, sparnas ar galinės durys? O galbūt ieškote išorės veidrodėlių ir sparno veidrodžio stiklo, gaubto, ratų arkos dangčio, bagetų, priekinių spolerių, buferių, durų rankenų, langų sandariklių, dujų spyruoklių, lonžeronų, durų spynų, buferio grotelių, kapoto smūgio sugėriklių? Kad ir kas tai bebūtų, vos kelių paspaudimų pagalba jūs galėsite įsigyti būtent tą produktą, kurį tikitės rasti savo automobilio taisymui. 

Vos tik radę tinkamą dalį, kurią norite įsigyti, jums bus pateikta visa informacija apie produktą - sužinosite kainą, skaitysite apie kokybę, pakavimą, gamintoja ir produkto garantiją. Paskutinis žingsnis jau beveik atliktas: tiesiog pridėkite pageidaujamą prekę į pirkinių krepšelį, pasirinkite mokėjimo tipą ir įsigykite produktą.

 


‹ Atgal
AutoTaurage.lt lankytojai

Apie projektą  |  Taisyklės  |  Forumas  |  Partneriai  |  Draugai  |  Reklama  |  Infoblokas  |  Kontaktai
2009-2019 © Visos teisės priklauso "autoTaurage.lt" AutoTaurage.lt - RSS šaltinis