AutoTaurage.lt
LTEnglish version of the siteРусская версия сайтаБелорусская версия сайтаPolska wersja strony internetowejCZ
Prisijungimas Prisiminti? Registracija
Viso skelbimų: 553

Apklausa

Kaip išspręsti automobilių eilės Tauragės Tech. Apžiūrų Centre problemą?
Problemos nėra. Viskas yra gerai.
Reikia dar vieno TAC.
Reikia leisti atlikti tech. apžiūrą ir specializuotiems autoservisams.

Rekomendacijos transporto priemonių pardavėjams


     Pirmiausiai automobilų pardavėjams norėtume patarti skelbti apie parduodamas transporto priemones mūsų svetainėje. Visi gi suprantame, kad kuo daugiau žmonių pamatys Jūsų parduodamą transporto priemonę,  tuo greičiau ją parduosite. Be to, ši svetainė neapsiriboja vien prekeiviais iš Tauragės. 

Čia užteks vietos visiems. Wink


   Kurdami šią interneto svetainę, peržiūrėjome nemažai Lietuvos ir užsienio tokio tipo tinklalapių. Matėme daugybę netvarkingų, pirkėjams nepatraukliai atrodančių skelbimų, automobilių nuotraukų, keistų arba visiškai nenaudingų komentarų. Juk iš tikrųjų skelbimas visiems potencialiems pirkėjams turi suteikti kuo daugiau informacijos. Todėl mūsų svetainės vartotojams norime rekomenduoti laikytis keleto taisyklių, kurios, mūsų manymu, padės efektyviau išnaudoti skelbimo internete galimybes.

     Pirmoji taisyklė - skelbime turi būti parduodamų transporto priemonių nuotraukų. Be jų skelbimas atrodo blankiai ir nepatraukia dėmesio, todėl jo populiarumas sumažėja net iki dešimties kartų.

     Antroji taisyklė - nuotraukos turi būti ryškios, gražios ir suteikti kuo daugiau informacijos apie parduodamą objektą. Fotografuojant, aparatą reikia laikyti statmenai (tokioje padėtyje, kaip parduotuvės vitrinoje). Tik taip optimaliai išnaudosite nuotraukos plotą. Fotografuodami nenaudokite maksimalios fotoaparato raiškos. Pakankama 640x480 pikseliu raiška. Nepatartina nuotraukas apkarpyti ar kitaip pakeisti jų matmenis, nes patalpinus jas į puslapį, nuotraukos gali būti iškraipytos arba dalis jų nesimatyti. Į mūsų svetainę galima įdėti po 10 parduodamos transporto priemonės nuotraukų. Rekomenduojame sveiko automobilio išorę fotografuoti iš visų keturių kampų, kad kiekvienoje nuotraukoje aiškiai matytųsi po dvi transporto priemonės plokštumas. Nuotraukoje turi matytis visas automobilis, o ne tik pvz. galinės durelės ir galinis sparnas. Dar vienoje nuotraukoje turėtų būti matomas interjeras. Fotografuoti rekomenduojame atsisėdus ant galinės sėdynės, pro priekinės sėdynės atlošą. Šiuo atveju turėtų matytis vairuotojo sėdynės apmušalas, vairas, prietaisų skydelis, radija ir pavarų dėžės rankena. Galima naudoti blykstę. Jei automobilis yra daužtas, pagrindinį dėmesį skirkite probleminei vietai, o ne sveikam kampui. Kitomis nuotraukomis galima pabrėžti automobilio privalumus arba svarbesnes detales.

     Trečioji taisyklė - informacija apie automobilį turėtų būti kuo išsamesnė. Svarbu atkreipti dėmesį į visus automobilio privalumus. Jeigu mūsų sąraše neradote tokių privalumų, kuriuos turi Jūsų automobilis, įrašykite tai komentaruose. Nepamirškite, kad Jūsų automobiliu gali domėtis ne tik lietuviai, tad rekomenduojame komentarus rašyti keliomis kalbomis. Jeigu Jūsų klaviatūroje nėra rusų kalbos, galite pasinaudoti tinklalapiu www.translit.ru. Trumpus ir nesudėtingus sakinius į užsienio kalbas arba iš jų galite išsiversti pasinaudodami „Google Vertėju", o nuspaudę Ctrl+C ir Ctrl+V klavišus reikiamą tekstą perkelsite į jam skirtą vietą.

     Ketvirtoji taisyklė - pateikite ne tik savo telefono numerį su kodu (+370**** arba 00370****), bet ir el. pašto adresą, taip suteiksite galimybę su Jumis susisiekti žmonėms, kurie nekalba lietuviškai ar rusiškai. Reguliariai tikrinkite savo el. pašto dėžutę. Atsakyti rekomenduojame ta pačia kalba, kuria gavote laišką. Nepamirškite, kad kiekvienas, kuris kreipėsi į Jus, gali būti Jūsų automobilio pirkėjas. Jeigu gausite el. laišką Jums nesuprantama kalba, taip pat pasinaudokite „Google Vertėju".

     Tikimės, kad mūsų patarimai padės mums visiems sėkmingai vystyti verslą.

     Linkime sėkmės. Smile


‹ Atgal
AutoTaurage.lt lankytojai

Apie projektą  |  Taisyklės  |  Forumas  |  Partneriai  |  Draugai  |  Reklama  |  Infoblokas  |  Kontaktai
2009-2019 © Visos teisės priklauso "autoTaurage.lt" AutoTaurage.lt - RSS šaltinis